Home Interwencje Wypadki
Wypadki PDF Drukuj Email
Wpisany przez st.str. Mateusz Kaczmarek, Foto: st.str. Mateusz Kaczmarek ®   
sobota, 11 sierpnia 2012 18:09

W piątek 10 sierpnia dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Wodzisławiu Śląskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem ciągnika rolniczego. Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że kierujący traktorem zjechał do rowu gdzie został przygnieciony przez prowadzony przez siebie pojazd.

Przed przybyciem na miejsce zastępów Państwowej Straży Pożarnej świadkowie zdarzenia wyciągnęli osobę poszkodowaną. Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył i zabrał kierowcę traktora do wodzisławskiego szpitala.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania z uszkodzonego pojazdu, kierowaniu ruchem drogowym.

 

Do kolejnego zdarzenia drogowego w czasie trwania tej samej służby doszło w Wodzisławiu Śląskim na ul. Czarnieckiego, gdzie w sobotę 11 sierpnia o godz. 6.27 samochód marki suzuki zjechał do przydrożnego rowu po czym dachował. Mężczyznę z obrażeniami głowy opatrzył przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego.

 

 

WYPADEK - Mszana ul. Wolności ®

 

 

 WYPADEK - Wodzisław Śląski ul.Czarnieckiego ®